Výprava za potápěním


ODLET

Indonésie:  South Sulawesi – Cape Bira

 7. 2. 2019

fantastické lokality 


Další výprava za potápěním  Indonésie - ,,south Sulawesi – Cape Bira

            ODLET:  7.2.2019 z Prahy  -  PŘÍLET:  10.3.2019 do Prahy


Jezdím do této indonéské oblasti již mnoho let a mám za sebou v Indonesii již mnoho ponorů na různých místech této fantastické potápěčské lokality. Jak prohlásil Jacques Cousteau při svém pobytu na souostroví ,,Tukangbesi,, - které je mimochodem nedaleko od ,,Cape Bira,, - naší potápěcí destinace – ,,považuji tuto oblast jako jednu z nejkrásnějších a nejrozmanitějších pro potápění na světě, ne-li skutečně světově nejkrásnější a nejrozmanitější .. je to nepopsatelné ..,, Tato oblast je skutečně jedinečná nejen pro potápění, ale potápění je to o co jde při těchto výpravách samozřejmě nejvíce.

Vše vypadá takto: 

Doprava Praha -  Makassar / Sulawesi - Indonesie /, Makassar - Cape Bira, což je konečná destinace pro potápění a stejná cesta zpět. Celková cesta zahrnuje 32 dní vč. cesty, z toho 29 dní plného potápění a půl dne prohlídka Singapuru. Po celou dobu je zajištěno ubytování v pěkných bungalowech v balijském stylu po dvou osobách. Kompletní stravování - snídaně - oběd - večeře, denně doprava lodí na určené potápěcí destinace, na lodi volně k dispozici ovoce a voda mezi ponory.  Potápění probíhá mezi ostrovy, takže odpočinek mezi ponory může být na jednom z ostrovů v nerušeném prostředí, nebo zpět v ubytovacím zařízení v Biře v závislosti na individuálních požadavcích.

Jedná se o absolutní exotiku, teplota vody trvale okolo 28 - 30 st. - viditelnost přes 35 m. K vidění jsou velmi často a v hojném počtu žraloci, velcí rejnoci, želvy karety / několik druhů /, barrakudy, ,,Tenggiri fish,, hejna kranasů, makrel a nespočet korálových ryb všech možných druhů – není možné je zdaleka ani všechny pojmenovat. Biodiversita fantastická - v bezprostředním okolí je několik krásných tropických ostrovů - ,,Liukang,, ,,Selayar,, ,,Kambing,, ,,Pasi,, atd .... vše v dosahu desítek minut lodí. Potřebné další informace je možné nalézt na internetu při zadání do vyhledávače: ,,diving south sulawesi,,. 
Cena za těchto čtrnáct dní, která zahrnuje naprosto vše kromě letecké dopravy, to znamená - auta - lodě - plné stravování - ubytování - zapůjčení kompletní výstroje - v podstatě plný servis, je závislá na ceně letenek a dalších poplatcích, které se bohužel stále mění. Nyní je předpokládaná cena 58000,- Kč. Pro aktuální cenu mě kontaktujete na: lyrics90@seznam.cz

Do této oblasti bylo uskutečněno již několik předchozích výprav a všechny s maximálním úspěchem.


Kontakt: Roman Plzák, tel 608119988, e-mail: lyrics90@seznam.cz  www.indonesia-cruises.eu

 
 
GALERIE
Foto - Video